Jak funguje technologie bone conduction transducer?

Bone conduction technologie využívá pro vedení zvuků malé vibrace, které vnikají lebeční kostí do vnitřního ucha. Zpracované impulzy pokračují dále do mozku.

KOUPIT

Jak to funguje?

schema 1Bone conduction technologie využívá jiný typ poslechu 

  • Pro vedení zvuků se využívají malé vibrace, které vnikají lebeční kostí do vnitřního ucha. Zpracované impulzy pokračují dále do mozku.
  • Vaše uši jsou volné, ale přesto vše slyšíte jako s klasickými sluchátky.
  •  Vaše uši mohou přijímat zvuky z okolí.

 

Otázky a odpovědi

Jakým způsobem funguje technologie bone conduction transducer?

Bone conduction technologie využívá pro vedení zvuků malé vibrace, které vnikají lebeční kostí do vnitřního ucha. Zpracované impulzy pokračují dále do mozku.

Co je jiného na sluchátkách Maxxo ETEREO ve srovnání s tradičními sluchátky přikládajícími se na ucho nebo přímo do uší?

Reproduktory běžných sluchátek zakrývají celé ucho nebo se vkládají do zvukovodu. Sluchátka Maxxo Etereo využívající technologii Bone Condaction mají umístěné reproduktory na lícních kostech. Díky tomu jsou Vaše uši zcela odkryté a mohou přijímat zvuky z okolí a tím se stává Vaše sportování naprosto přehledné a bezpečné. Díky této technologii navíc zcela odstraníte nepříjemný pocit při nošení běžných sluchátek, zejména tlak v uších a postupné poškození sluchu.

Bezpečnost a zamezení poškození sluchu je důležitý benefit každého uživatele sluchátek Maxxo ETEREO.

Jak pečovat o sluchátka Maxxo ETEREO?

Sluchátka jsou navržena a vyrobena tak, aby odpuzovaly pot a vlhkost. Po Vaší sportovní aktivitě je můžete jednodušše zlehka opláchnout pod tekoucí vodou, otřít a máte je připraveny na další sportovní činnost.

Dají se sluchátka Maxxo ETEREO použít zároveň s brýlemi nebo s ochranou přilbou?

Pokud nejdříve nasadíte sluchátka apoté Vaše brýle případně ochranou přilbu, tak určitě najdete správnou polohu, jak nosit obojí.

Sluchátka Maxxo ETEREO využijete tak i při cyklistice, běžeckém lyžování, sjezdovém lyžování, inline bruslení atd


 

S jakými typy zařízení mohu sluchátka Maxxo ETEREO spárovat?

Sluchátka spárujete se všemi zařízeními podporující technologii Bluetooth. Oblíbenou hudbu tak můžete poslouchat nejen z telefonu, ale i notebooku. Využijí je i lidé s horším sluchem při poslechu televize s touto technologií, čímž mohou vyřešit problém s neustálým rušením sousedů zvýšenou hladinou zvuku.

Snadné ovládání

Citlivý mikrofon potlačující okolní hluk Vám umožňuje díky vestavěnému bluetooth headsetu telefonovat v průběhu Vaší aktivity.

Více info
Tlačítko on/off, příjem hovoru, mikrofon
Ovládání hlasitosti

Kde koupíte...

logo sharing     logo mall 

 LOGO TSBOHEMIA 520x160x   

logo tntrade  alza cz